המורים בסטודיו

המורים בסטודיו נבחרו בקפידה והם מורים מקצועיים בעלי נסיון של מספר שנים בהוראת היוגה והסמכה המוכרת על ידי ארגון מורי היוגה ועמותת אינגאר יוגה. מורי הסטודיו עובדים כצוות ומקיימים קשר רציף ביניהם כך שהשיעורים השונים בסטודיו נבנים יחדיו, התלמידים בסטודיו יכולים לתרגל אצל מספר מורים ולשמור על רצף ועיקביות בתרגול שלהם. 
בע
מוד זה בחר כל אחד מהמורים לספר על גישתו ודרכו האישית ביוגה. 

רויטל דהן שבח- מייסדת הסטודיו:

 " הגעתי אל היוגה בעקבות כאבי גב כרוניים שהתלוו אל לימודי האקדמאיים. סימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותואר שני בניהול, אבל השינוי והצמיחה המדהימים שהתרחשו בחיי קרו בזכות היוגה. ולכן גם החלטתי לוותר על קריירה בעולם הפרסום ובחרתי להקדיש את עצמי ללימוד והוראת יוגה. תרגול היוגה גרם לי להבין עד כמה עמוק הקשר שלנו עם הגוף ועד כמה עמוקה היכולת שלנו להקשיב לגוף ולתקשר איתו ועם הנפש באמצעות היוגה".

מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה . בעברי למדתי ולימדתי בשיטת הויניאסה יוגה . מוסמכת להוראת יוגה לנשים בהריון מטעם וינגיט אצל מירה ארצי פדן בגישת היוגה הנשית בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בבית החולים לניאדו. 

בנוסף להוראת האינגאר יוגה אני מלמדת יוגה לנשים בהריון ומכינה נשים וזוגות לקראת הלידה - בדגש של לידה פעילה! 
כמדריכת הכנה ללידה רויטל תלמידתן של גילה רונאל ואירית פלקוביץ בקורס מדריכות הכנה ללידה ודולות בבית החולים לניאדו. 

א"ני בוחרת להתעמק בתרגול ובלימוד איינגר יוגה מתוך ההבנה שהדיוק אליו אנו מובילים את הגוף יוצר בריאות פיזית ושקט בתודעה.  
בהוראת היוגה לנשים בהריון אני מאמינה ביכולתה של היוגה להכין כל אישה ללדת לידה פיזיולוגית ומסייעת לתלמידות להגיע מוכנות עד כמה שניתן לקראת הלידה. 
 

 

אמא של איתמר ואלה, זוגתו של עופר ותלמידה נצחית ליוגה!

מודה לכל המורים מהם למדתי

ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה! 

אירית אתגר:" אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על הטוב ועל הפחות טוב מהרגע הראשון התאהבתי, ומאז, הקסם הזה נמצא בחיי.עבורי, היוגה התחילה בלגלות את הגוף שלי באופן שלא הכרתי קודם לכן. למדתי אצל מורים רבים ונפלאים בארץ ובעולם. התחנכתי עפ"י שיטת איינגר, עברתי קורסים וסדנאות אצל מורים שהשפיעו עליי כמו שרת,סנדרה סבטיני , פאהק בירייה,טי אס ליטל ועוד. מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה ,הכשרתי כמורה התחילה בשיטת הויניאסה יוגה בסטודיו פראנה יוגה לאחר מכן הוכשרתי להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה אצל מירה ארצי פדן וכיום אני לומדת אצל גבי דורון בהסמכה להוראת איינגאר יוגה. בשיעורים שאני מעבירה, אני מתרכזת בנשימה ככלי להתפתחות וצמיחה תוך דגש על יישורת הגוף, ותנועה מתוך הנשימה.אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על                                                                                       הטוב ועל הפחות טוב."

אוריין יוכט :

 אוריָן החלה ללמוד ולתרגל יוגה בהודו, ומיד הוקסמה מהאור ששיטת איינגאר יוגה שפכה אל תוך חייה, כבר מהרגע הראשון התמסרה למשמעת התרגול המדויק ולחקירה האינסופית ובזכותם מצאה אמת ושקט.מאותו מפגש ראשוני התגלגלה לשיעורים וסדנאות אצל מורים בכירים בארץ ובעולם ובזכותם התמלאה בהשראה' האהבה וההתלהבות לתרגול בשיטת איינגאר יוגה.בשנת 2010 החלה ללמד  וב 2011 הוסמכה כמורה בעמותה לאיינגאר יוגה ישראל.בשנת 2013 הייתה בביקור מרגש ראשון במוסד האם של איינגאר יוגה, בפונה, הודו שם למדה ממשפחת איינגאר ונפעמה מהעוצמה והחדות של ב.ק.ס איינגאר גם בגיל 95. היא זכתה להיות אסיסטנטית בשיעורים טיפוליים שניהלו ב.ק.ס איינגאר וביתו גיתה.התרגול במרכז שבפונה, המקום בו הכול התחיל, הוביל לבהירות ותובנה בהמשך דרכה כמורה בשיטה.החופש ושמחת החיים שחווית התרגול מאפשרת הם מעבר לגבולות הדמיון, סוף סוף אפשר  לחשוב מהלב ולא מהראש.Go beyond the limitation of your mind"" 

איילת שלגי:


את דרכי באיינגר יוגה התחלתי ממש במקרה! התמזל מזלי לשהות בגסטהאוס בדראמסלה, לרגלי ההימלאיה בהודו, מטרים ספורים ממרכז היוגה של המורה הידוע שרת אורורה. נרשמתי לקורס של שבוע, טעמתי והרגשתי שיש כאן משהו בשבילי שעושה לי טוב. ב-2008, עברתי ללונדון שם התחלתי לתרגל בקביעות אצל מורתי האהובה עפרה גרהאם ובדצמבר 2015 הוסמכתי כמורה בדרגת אינטרו 2 בישראל. אני מתרגלת בביתי במושב נווה ירק ואצל מוריי הנפלאים: אייל סלע, אינגה צימבליסטה ואן קתרין לטר שלה אני גם מסייעת בשיעורי יוגה טיפולית. השתתפתי בסדנאות רבות אצל בכירי המורים בעולם: אבהיג'טה איינגר, בירג'ו מהטה, רג'יב צ'נצ'אני, ריטה קלר, כריסטיאן פיזאנו, אושה דווי ועוד. השתלמתי פעמיים במרכז האם של ב.ק.ס. איינגאר בפונה אצל גיתה ופרשנט איינגר.
אני מודה מעומק ליבי על המתנה הנדירה שקיבלתי! היוגה בשבילי היא דרך חיים הוליסטית ופרקטית מאד להתבוננות ולחקר עצמי המעניקה כלים ותובנות למסע הבייתה אל הלב והנשמה. כמובן שגם הגוף והמיינד זוכים בבריאות, בהירות ואיכות חיים שהיא Priceless.


ליאור היקרי:

18 שנה מתרגל בעולם היוגה מתוכם 14 שנים איינגאר ושש שנים מורה וכעוזר טיפולי

היוגה היא מסע אקטיבי מדוייק וארוך אל השקט פנימה...כאחד עם בעיית קשב וריכוז והיפר מוגדר .שטח המיזרון והתירגול האיינגאריסטי מהווה לי פינת יציבות ושקט כל יום. ההוראה מביאה אותי לשעה שעתיים ריכוז.

אהבת היוגה נמצאת בכל פינה בחיי כמתרגל כמורה וכאסיסטנט בשיעורים טיפוליים.

כל יום שפורש את המיזרון הוא תחילתו של  מסע עמוק פנימה ותמיד מתגלה שם משהו חדש.


ליה זילברג :

 ליה (לילה) - ילידת אוסטרליה, מכהנת כראש עמותת קונדליני יוגה (כפי שלימד יוגי בהג'אן) בישראל, מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה (שמעון בן אבי), קונדליני יוגה ומדיטציה רמה 1 + 2 (בוגרת KUNDALINI RESEARCH INSTITUTE-KRI). מטפלת בהילינג, רייקי מאסטר וסאט נאם רסאיאן. כמו כן אוואטר מאסטר ומטפלת באירגוני עובדים בתקופות של לחץ. לילה היא מדריכה ומנחה רוחנית, מציעה עזרה בהתפתחות אישית, מנחה ועושה טקסים ליום 120 להריון, משברים והתחזקות בדרך (rites of passage).

בנוסף עובדת כמעצבת פנים הוליסטית.

ליבי וייסמן :


מדריכה מוסמכת פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים, דרור רז.

בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים.

מאז ומתמיד עסקתי בפעילות ספורטיבית מגוונת.

אל הפילאטיס הגעתי במקרה לפני 16 שנה והתאהבתי בשיטה.

גיליתי שיטה בעלת עומק, אתגר וחיבור לגוף ונהניתי מתחושת חיוניות ושיפור ניכר במראה הגוף גם בתקופות של עבודה ממושכת במשרד, הריונות ואחרי לידה.

לאחר שתירגלתי פילאטיס במשך 10 שנים, החלטתי לעזוב את הקריירה בעולם השיווק, ללמוד את השיטה ולהפוך את התחביב למקצוע.

אני מלמדת פילאטיס במשך 6 שנים, שמחה תמיד לפגוש את התלמידים ולראות גם על גופם את השפעת השיטה ואת השיפור באיכות חייהם

   


                
 

 

http://studioyoga.co.il/PAGE7.asp

 

http://studioyoga.co.il/DEFAULT.asp
 
 
תלמידים המגיעים לסטודיו חיפשו שיעורי יוגה בקריית אונו ,יוגה ביהוד,יוגה בגני תקווה, יוגה בנווה מונוסון ובישובי האזור ומצאו את הסטודיו ליוגה בסביון כבית לתרגול יוגה
יוגה בסביון, יוגה בקריית אונו, יוגה ביהוד, יוגה בנווה מונוסון, יוגה במזור, יוגה בגני תקווה, יוגה באור יהודה.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים