אנא הביאו עמכם בקבוק מים למענו של כדור הארץ לא נשתמש בכוסות חד פעמיות בסטודיו

המורים בסטודיו

המורים בסטודיו נבחרו בקפידה והם מורים מקצועיים בעלי נסיון של מספר שנים בהוראת היוגה והסמכה המוכרת על ידי ארגון מורי היוגה ועמותת אינגאר יוגה. מורי הסטודיו עובדים כצוות ומקיימים קשר רציף ביניהם כך שהשיעורים השונים בסטודיו נבנים יחדיו, התלמידים בסטודיו יכולים לתרגל אצל מספר מורים ולשמור על רצף ועיקביות בתרגול שלהם. 
בע
מוד זה בחר כל אחד מהמורים לספר על גישתו ודרכו האישית ביוגה. רויטל דהן שבח- מייסדת הסטודיו:

בדגשים יציבים ומדויקים משיטת איינגאר בשילוב עבודה ממוקדת של מודעות , נשימה ותנועה מאפשרת רויטל בשיעוריה לכל תלמיד ותלמידה להכיר את גופם ואת נפשם. הוראתה מתאפיינת בפתיחות מחשבתית המשלבת אליימנט פיזי ורגשי.רויטל היא מייסדת הסטודיו ליוגה בסביון,מלמדת בסביון ובאלהיוגה בנמל תא.

מובילה קורס מורות להוראת יוגה לנשים בהריון והיא גם מורה מוסמכת להוראת מינדפולנס MBSR.

 " הגעתי אל היוגה בעקבות כאבי גב כרוניים שהתלוו אל לימודי האקדמאיים. סימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותואר שני בניהול, אבל השינוי והצמיחה המדהימים שהתרחשו בחיי קרו בזכות היוגה. ולכן גם החלטתי לוותר על קריירה בעולם הפרסום ובחרתי להקדיש את עצמי ללימוד והוראת יוגה. תרגול היוגה גרם לי להבין עד כמה עמוק הקשר שלנו עם הגוף ועד כמה עמוקה היכולת שלנו להקשיב לגוף ולתקשר איתו ועם הנפש באמצעות היוגה".מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה . אסיסטנטית בשיעורי היוגה הטיפולית אצל לילי הופ חיון.


בנוסף לשיעורי היוגה הרגילים מלמדת רויטל יוגה לנשים בהריון, מלווה נשים בלידה ובשיקום הגוף לאחר הלידה ומכינה נשים וזוגות לקראת הלידה - בדגש של לידה פעילה! 

מוסמכת להוראת יוגה לנשים בהריון מטעם וינגיט אצל מירה ארצי פדן בגישת היוגה הנשית בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בבית החולים לניאדו וקורס ההוליסטיות היחודי של גילה רונאל.

בשנים האחרונות מעמיקה בלימודי מינדפולנס והיא מוסמכת  להוראת מינדפולנס MBSR מטעם מכון 
מודע של המרכז הבינתחומי משלבת את הגישה הזו הן בשיעורי איינגאר יוגה והן בשיעורי ההריון.

 

אמא של איתמר ואלה, זוגתו של עופר ותלמידה נצחית ליוגה, 

מודה לכל המורים מהם למדתי, 

ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה! 

אירית אתגר מלמדת בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה

אירית אתגר:" אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על הטוב ועל הפחות טוב מהרגע הראשון התאהבתי, ומאז, הקסם הזה נמצא בחיי.עבורי, היוגה התחילה בלגלות את הגוף שלי באופן שלא הכרתי קודם לכן. למדתי אצל מורים רבים ונפלאים בארץ ובעולם. התחנכתי עפ"י שיטת איינגר, עברתי קורסים וסדנאות אצל מורים שהשפיעו עליי כמו שרת,סנדרה סבטיני , פאהק בירייה,טי אס ליטל ועוד. מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה ,הכשרתי כמורה התחילה בשיטת הויניאסה יוגה בסטודיו פראנה יוגה לאחר מכן הוכשרתי להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה אצל מירה ארצי פדן וכיום אני לומדת אצל גבי דורון בהסמכה להוראת איינגאר יוגה. בשיעורים שאני מעבירה, אני מתרכזת בנשימה ככלי להתפתחות וצמיחה תוך דגש על יישורת הגוף, ותנועה מתוך הנשימה.אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על                                                                                       הטוב ועל הפחות טוב."
ליאור היקרי מלמד בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה

ליאור היקרי: 

18 שנה מתרגל בעולם היוגה מתוכם 14 שנים איינגאר ושש שנים מורה וכעוזר טיפולי

היוגה היא מסע אקטיבי מדוייק וארוך אל השקט פנימה...כאחד עם בעיית קשב וריכוז והיפר מוגדר .שטח המיזרון והתירגול האיינגאריסטי מהווה לי פינת יציבות ושקט כל יום. ההוראה מביאה אותי לשעה שעתיים ריכוז.

אהבת היוגה נמצאת בכל פינה בחיי כמתרגל כמורה וכאסיסטנט בשיעורים טיפוליים.

כל יום שפורש את המיזרון הוא תחילתו של  מסע עמוק פנימה ותמיד מתגלה שם משהו חדש.

ליאור היקרי: 

18 שנה מתרגל בעולם היוגה מתוכם 14 שנים איינגאר ושש שנים מורה וכעוזר טיפולי

היוגה היא מסע אקטיבי מדוייק וארוך אל השקט פנימה...כאחד עם בעיית קשב וריכוז והיפר מוגדר .שטח המיזרון והתירגול האיינגאריסטי מהווה לי פינת יציבות ושקט כל יום. ההוראה מביאה אותי לשעה שעתיים ריכוז.

אהבת היוגה נמצאת בכל פינה בחיי כמתרגל כמורה וכאסיסטנט בשיעורים טיפוליים.

כל יום שפורש את המיזרון הוא תחילתו של  מסע עמוק פנימה ותמיד מתגלה שם משהו חדש.
יהודית צימרמן מלמדת

יהודית צימרמן: 

מוסמכת לאיינגאר יוגה (Junior 1), אמא של נעמי וזוגתו של דרור.
מלמדת יוגה כבר מעל לעשור במרכזי היוגה המובילים לאיינגאר יוגה לצידה של המורה הבכירה ציפי וינר ובמרכז איינגאר יוגה נווה צדק אצל גבי דורון. יהודית למדה במרכז האם בפונה- הודו, אצל גיטה ופראשאנט איינגאר, וכן אצל אושה דוי ברישיקש.
במהלך השנים השתלמה בסדנאות של מורים בינלאומיים רבים שהגיעו לארץ- לואיס שטיינברג, פהאק בירייה, סטפני קווארק, בירג'ו ועוד.
כמו כן ליהודית תואר ראשון בתולדות אמנות וגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.


"היוגה היא המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי בחיי"
ליאור היקרי מלמד בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה
אורן ניסים:
 
מורה מוסמך לאיינגר יוגה (introductory 2).
בשנת 2008 סיים  לימודי עיסוי בטכניקת עיסוי רקמות עמוק והחל לעבוד בטיפול ברשתות ספאים נבחרים ובטיפול בספורטאים מקצועיים ברשת מדיקס בבניין האולימפי שבהדר יוסף. אולם לאחר מספר שנים בודדות של עבודה בתחום העיסוי חש משיכה הולכת וגוברת לעולם היוגה ובשנת 2010 החל בלימודי הוראת איינגר יוגה בהנחייתה של גבי דורון, במרכז לאיינגר יוגה נווה צדק, נגה.כפי שנמשך לעולם העיסוי הרפואי בשל הפוטנציאל הטיפולי שלו, כך נמשך לשיטת איינגר יוגה בשל הגישה הטיפולית שלה ומשמש כאסיסטנט ליוגה טיפולית בהנחייתה של גבי דורון מזה 4 שניםליאור הררי:
 

התחלתי לתרגל איינגר יוגה בשנת 2010, בסטודיו בסביון. 
בשנת 2014 הכרתי את אושה דווי ברישיקש, ולמדתי איתה איינגאר יוגה באום קרננדה אשרם ברישיקש עד שנת 2018. לתרגול היוגה הייתה השפעה עוצמתית על חיי ומבחינתי יוגה היא מתנה אדירה שקיבלתי. 
אני אשמח לחלוק את מה שלמדתי ולהעביר הלאה את הכלי הנפלא הזה.
ליה זילברג מלמדת קונדליני יוגה בסטודיו ליוגה בסביון

ליה זילברג :

 ליה (לילה) - ילידת אוסטרליה, מכהנת כראש עמותת קונדליני יוגה (כפי שלימד יוגי בהג'אן) בישראל, מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה (שמעון בן אבי), קונדליני יוגה ומדיטציה רמה 1 + 2 (בוגרת KUNDALINI RESEARCH INSTITUTE-KRI). מטפלת בהילינג, רייקי מאסטר וסאט נאם רסאיאן. כמו כן אוואטר מאסטר ומטפלת באירגוני עובדים בתקופות של לחץ. לילה היא מדריכה ומנחה רוחנית, מציעה עזרה בהתפתחות אישית, מנחה ועושה טקסים ליום 120 להריון, משברים והתחזקות בדרך (rites of passage).

בנוסף עובדת כמעצבת פנים הוליסטית. 

 

 

 
 
תלמידים המגיעים לסטודיו חיפשו שיעורי יוגה בקריית אונו ,יוגה ביהוד,יוגה בגני תקווה, יוגה בנווה מונוסון ובישובי האזור ומצאו את הסטודיו ליוגה בסביון כבית לתרגול יוגה
יוגה בסביון, יוגה בקריית אונו, יוגה ביהוד, יוגה בנווה מונוסון, יוגה במזור, יוגה בגני תקווה, יוגה באור יהודה.
טואול הקמת אתרי אינטרנט