המורים בסטודיו

המורים בסטודיו נבחרו בקפידה והם מורים מקצועיים בעלי נסיון של מספר שנים בהוראת היוגה והסמכה המוכרת על ידי ארגון מורי היוגה ועמותת אינגאר יוגה. מורי הסטודיו עובדים כצוות ומקיימים קשר רציף ביניהם כך שהשיעורים השונים בסטודיו נבנים יחדיו, התלמידים בסטודיו יכולים לתרגל אצל מספר מורים ולשמור על רצף ועיקביות בתרגול שלהם. 
בע
מוד זה בחר כל אחד מהמורים לספר על גישתו ודרכו האישית ביוגה. רויטל דהן שבח- מייסדת הסטודיו:

בדגשים יציבים ומדויקים משיטת איינגאר בשילוב עבודה ממוקדת של מודעות , נשימה ותנועה מאפשרת רויטל בשיעוריה לכל תלמיד ותלמידה להכיר את גופם ואת נפשם. הוראתה מתאפיינת בפתיחות מחשבתית המשלבת אליימנט פיזי ורגשי.

רויטל היא מייסדת הסטודיו ליוגה בסביון ובנוסף מלמדת באלהיוגה בנמל תא, ובעבר ניהלה ולימדה בסטודיו פראנהיוגה. בנוסף לשיעורי היוגה הרגילים מלמדת רויטל יוגה לנשים בהריון ומלווה נשים בלידה ובשיקום הגוף לאחר הלידה.

 " הגעתי אל היוגה בעקבות כאבי גב כרוניים שהתלוו אל לימודי האקדמאיים. סימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה ותואר שני בניהול, אבל השינוי והצמיחה המדהימים שהתרחשו בחיי קרו בזכות היוגה. ולכן גם החלטתי לוותר על קריירה בעולם הפרסום ובחרתי להקדיש את עצמי ללימוד והוראת יוגה. תרגול היוגה גרם לי להבין עד כמה עמוק הקשר שלנו עם הגוף ועד כמה עמוקה היכולת שלנו להקשיב לגוף ולתקשר איתו ועם הנפש באמצעות היוגה".

מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה . בעברי למדתי ולימדתי בשיטת הויניאסה יוגה . מוסמכת להוראת יוגה לנשים בהריון מטעם וינגיט אצל מירה ארצי פדן בגישת היוגה הנשית בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בבית החולים לניאדו. בשנים האחרונות מעמיקה בלימודי מינדפולנס ותלמידה במכון מודע של המרכז            הבינתחומי לקראת הוראת מינדפולנס MBSR

בנוסף להוראת האינגאר יוגה מלמדת יוגה לנשים בהריון ומכינה נשים וזוגות לקראת הלידה - בדגש של לידה פעילה! 
כמדריכת הכנה ללידה רויטל תלמידתן של גילה רונאל ואירית פלקוביץ בקורס מדריכות הכנה ללידה ודולות בבית החולים לניאדו. 

אני בוחרת להתעמק בתרגול ובלימוד איינגר יוגה מתוך ההבנה שהדיוק אליו אנו מובילים את הגוף יוצר בריאות פיזית ושקט בתודעה.  
בהוראת היוגה לנשים בהריון אני מאמינה ביכולתה של היוגה להכין כל אישה ללדת לידה פיזיולוגית ומסייעת לתלמידות להגיע מוכנות עד כמה שניתן לקראת הלידה. 
 

 

אמא של איתמר ואלה, זוגתו של עופר ותלמידה נצחית ליוגה!

מודה לכל המורים מהם למדתי

ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה! 
אירית אתגר מלמדת בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה

אירית אתגר:" אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על הטוב ועל הפחות טוב מהרגע הראשון התאהבתי, ומאז, הקסם הזה נמצא בחיי.עבורי, היוגה התחילה בלגלות את הגוף שלי באופן שלא הכרתי קודם לכן. למדתי אצל מורים רבים ונפלאים בארץ ובעולם. התחנכתי עפ"י שיטת איינגר, עברתי קורסים וסדנאות אצל מורים שהשפיעו עליי כמו שרת,סנדרה סבטיני , פאהק בירייה,טי אס ליטל ועוד. מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה ,הכשרתי כמורה התחילה בשיטת הויניאסה יוגה בסטודיו פראנה יוגה לאחר מכן הוכשרתי להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה אצל מירה ארצי פדן וכיום אני לומדת אצל גבי דורון בהסמכה להוראת איינגאר יוגה. בשיעורים שאני מעבירה, אני מתרכזת בנשימה ככלי להתפתחות וצמיחה תוך דגש על יישורת הגוף, ותנועה מתוך הנשימה.אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על                                                                                       הטוב ועל הפחות טוב."
ליאור היקרי מלמד בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה

ליאור היקרי: 

18 שנה מתרגל בעולם היוגה מתוכם 14 שנים איינגאר ושש שנים מורה וכעוזר טיפולי

היוגה היא מסע אקטיבי מדוייק וארוך אל השקט פנימה...כאחד עם בעיית קשב וריכוז והיפר מוגדר .שטח המיזרון והתירגול האיינגאריסטי מהווה לי פינת יציבות ושקט כל יום. ההוראה מביאה אותי לשעה שעתיים ריכוז.

אהבת היוגה נמצאת בכל פינה בחיי כמתרגל כמורה וכאסיסטנט בשיעורים טיפוליים.

כל יום שפורש את המיזרון הוא תחילתו של  מסע עמוק פנימה ותמיד מתגלה שם משהו חדש.
ליאור היקרי מלמד בסטודיו ליוגה בסביון שיעורי איינגאר יוגה


ד"ר שולמית זוננברד-ברונשטיין.

אם ל3 בנות, מורה ותלמידה ליוגה משנת 1999 כאשר ב12 השנים האחרונות עוסקת באיינגאר יוגה בלבד. שולמית זוכת פרס הסיפור הקצר (אהבה בין אפריל לספטמבר) היא סופרת (האיכר מכפר פסגה), משוררת (תמונות מכביש 90) ורופאה ווטרינרית של חיות גדולות. הבנתה את תחום האנטומיה והפיזיולוגיה עמוקה ביותר ומשרתת היטב אותה ואת תלמידיה ליוגה. לפני חצי שנה פרשה שולמית מתפקידה ב15 השנים האחרונות, כראש החוג לבעלי חיים וכמרצה במכללת רופין, על מנת להתמקד ולהתעמק בכתיבה, בעריכה וביוגה: "אני מכנה את האיינגאר יוגה 'מדע מדויק'. זו השיטה היחידה שגרמה לי להיפרד לתמיד מהתקפים של פריצות דיסק מהצוואר ועד לגב התחתון, להזדקף, להתחזק ולקבל מלא מחמאות.... תרגול איינגאר יוגה מתעל לדרך בטוחה וזורמת ילדים ומבוגרים כאחד, ולא משנים נתוניהם הפיזיים והרגשיים אלא הנחישות וההתמדה בלבד. איינגאר יוגה מאזנת את חיי, מלמדת אותי עוצמה, כוח רצון, יציבה, יציבות, התרוממות רוח ופרופורציות, מכוונת אותי להיות מודעת לעצמי מכף רגל ועד ראש ומבחוץ פנימה ושם בפנים לחפש אלוה ולהשפיע טוב על הסביבה."אורן ניסים:עטר רבינא:


את היוגה גיליתי לפני 9 שנים בשיעור של איל שפרוני- מורה בכיר לשיטת איינגר יוגה, ומהרגע הראשון הרגשתי שזכיתי במתנה מיוחדת ושמשהו זז מבפנים.
אחרי 6 שנות תרגול הרגשתי שכדי להבין יותר לעומק עליי ללמד יוגה- במהלך קורס המורים בהדרכתו של איל, התחלתי ללמוד איך להעמיק בתרגול האישי שלי .ואיך להתבונן באחרים.בשנים האחרונות לצד לימוד הוראת היוגה, סימתי תואר באמנות,  לימדתי אמנות בכמה תיכונים והצגתי במספר תערוכות . 

בשבילי היוגה-  מהווה עוגן ואי של שפיות בו מתפתחת רגישות, והיכולת להתבונן בעצמי, באחרים ובעולם בעיניים בהירות יותר ובנכונות לקבל את תנודות החיים - עצב ושמחה, עונג וסבל , עניין ושיעמום בשוויון נפש ובמידה שווה. 
אני נהנית לראות את ההשפעה החיובית והמטיבה של היוגה על אחרים ואת השינויים שהיוגה מחוללת.

במהלך השנים עברתי השתלמויות אצל מורים שונים בארץ ובעולם והשתלמתי במרכז האם של שיטת איינגר בפונה, שם השתתפתי בין היתר בשיעורים טיפוליים עקב הפרעה במערכת העצבים איתה אני מתמודדת .
ליה זילברג מלמדת קונדליני יוגה בסטודיו ליוגה בסביון

ליה זילברג :

 ליה (לילה) - ילידת אוסטרליה, מכהנת כראש עמותת קונדליני יוגה (כפי שלימד יוגי בהג'אן) בישראל, מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה (שמעון בן אבי), קונדליני יוגה ומדיטציה רמה 1 + 2 (בוגרת KUNDALINI RESEARCH INSTITUTE-KRI). מטפלת בהילינג, רייקי מאסטר וסאט נאם רסאיאן. כמו כן אוואטר מאסטר ומטפלת באירגוני עובדים בתקופות של לחץ. לילה היא מדריכה ומנחה רוחנית, מציעה עזרה בהתפתחות אישית, מנחה ועושה טקסים ליום 120 להריון, משברים והתחזקות בדרך (rites of passage).

בנוסף עובדת כמעצבת פנים הוליסטית.

   


                
 

 

http://studioyoga.co.il/PAGE7.asp

 

http://studioyoga.co.il/DEFAULT.asp
 
 
תלמידים המגיעים לסטודיו חיפשו שיעורי יוגה בקריית אונו ,יוגה ביהוד,יוגה בגני תקווה, יוגה בנווה מונוסון ובישובי האזור ומצאו את הסטודיו ליוגה בסביון כבית לתרגול יוגה
יוגה בסביון, יוגה בקריית אונו, יוגה ביהוד, יוגה בנווה מונוסון, יוגה במזור, יוגה בגני תקווה, יוגה באור יהודה.
טואול הקמת אתרי אינטרנט