שיעור צ'י קונג - Qì Gōng
כרגע אין שעורי צי קונג
ימי רביעי 8:00-9:00
ימי חמישי 19:00-20:00


צ'י קונג בסטודיו ליוגה בסביון

צ'י קונג הוא תירגול המשפר את הבריאות ואת איכות החיים ונחשב לחלק אינטגרלי מהרפואה הסינית.

משמעות המילה היא אנרגיית החיים הזורמת בגוף. צ'י קונג הוא שם לתרגילי אנרגיה ,אשר מטרתם איזון זרימה והזנה של אנרגיית החיים שבגוף,

בשיעור צ'י קונג  אנו מבצעים תרגילים המשלבים בין תנועה נשימה ומיקוד התודעה. בשיעור יש תבנית תנועה עם מגוון רחב מאוד של תנועות. הצ'י קונג, כשיטת מדיטציה בתנועה, מבוצע בדרך כלל בתנועות רכות, עגולות ונמתחות במקצבים איטיים ומהירים. 

השיעורים מתקיימים : על המורה: 

"אני ניצה, בעבר הייתי פסיכולוגית שיקומית (אוניברסיטת בר-אילן, מרכז השיקום בתה"ש), והיום אני מדריכת צ`י קונג (וינגייט). אני חיה ונושמת את קסם הצ`י קונג, ושמחה לחלוק בו עם כל מי שרוצה.
במסלול חיי – מפתיע ומאתגר (של מי לא בעצם?)– פגשתי שוב ושוב את דינמיות החיים והשינוי המתמיד הטמון בהם.

נחשפתי לצ`יקונג מתוך הצרכים האישיים שלי, והחוויה היתה כל כך משמעותית ומיטיבה, שביקשתי להעמיק בה, ואני הולכת ומתמסרת לדרך - בכל יום עוד קצת. סיימתי את תכנית הלימודים בווינגייט, ומאז אני עוסקת באהבה רבה בהבאת חווית הצ`י קונג לחיי אנשים.  אני תלמידה של סיני הראל ויונתן מישייקר, ולא מפסיקה ללמוד.

פעם מטפלת, תמיד מטפלת: מטרתי לקדם את רווחתו של כל מי שבוחר לתרגל עמי. בעיני, הצ`יקונג הוא כלי מופלא לקידום הרווחה הגופנית והמנטלית, המידית וארוכת הטווח, באמצעים פשוטים ונגישים לכל.


המטרה היא בריאות - האמצעי הוא צ`י קונג: לנוע, לנשום, ליהנות"
טואול הקמת אתרי אינטרנט