אנא הביאו עמכם בקבוק מים למענו של כדור הארץ לא נשתמש בכוסות חד פעמיות בסטודיוקורס להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה-  רויטל דהן שבח

פרטים וסילבוס הקורס : קורס להוראת יוגה להריון ולאחר לידה  

קורס להוראת יוגה לנשים בהריון

נעים מאוד שמי רויטל דהן שבח, בת 44, מלמדת יוגה במגוון סגנונות לאורך השנים וכיום הבעלים והמנהלת של הסטודיו ליוגה בסביון סטודיו בו לומדים איינגאר יוגה לצד יוגה להריון. שיעורי היוגה להריון הם הבייבי המקצועי שלי, אני מלמדת בקבוצות של נשים בהריון כבר חמש עשרה שנים, ולשימחתי (טפו טפו) השיעורים תמיד מתמלאים מעצמם, נשים שולחות אלי אחת את השניה הן הממליצות הטובות ביותר, רבות מהן מגיעות בהמלצה של מורות ומורים מהקהילה. מספק אותי לראות עד כמה הן נהנות ומתחברות ליוגה להריון, עבור התלמידות שמעולן לא תרגלו יש חשש שהיוגה תשעמם עבור מי שתרגלה בעבר יש תחושה של אכזבה שלא תוכלנה להמשיך לתרגל כבעבר. למרות החשש הן מתחזקות והן מתרגלות והיוגה עושה עבורן את העבודה- איזון לצד התחזקות, הרפייה לצד מאמץ, הן חוות תרגול יוגה שמסייע להן להתמודד עם השינוי הפיזי והרגשי שהן עוברות ומסייע להן לחוות לידה כחוויה מעצימה. הן מתרגלות סטירם סוקהה בשנת ההריון והלידה.

לפני ארבע שנים קיבלתי דחיפה מקצועית מיעל שוראקי ומגילה רונאל הן עודדו אותי להעביר הלאה את הידע והנסיון שצברתי בכדי שעוד נשים יוכלו לתרגל יוגה מאוזנת בדגש יציבה בריאה.

ב2014 יחד עם יעל פתחתי השתלמות ראשונה למורים ליוגה שלימדה אותנו כיצד לעבוד בצורה בריאה עם נשים בהריון ולהיטיב עם מצבן הפיזי והרגשי. רעות עמיאל הצטרפה אלינו לטובת נושא שיקום הבטן אחרי הלידה הפיזיולוגית והלידה הקיסרית .שנה אחר כך כבר הבנו שיריעת החומר צריכה להיות רחבה יותר והוספנו לימוד מעמיק של הפסיכולוגיה הריגשית של האישה בהריון ובלידה, מינדפולנס ואת ריקוד הלידה. מורות שהוסמכו בקורס קיבלו בסיס לעבודה מיטיבה עם נשים בהריון ושילוב טכניקות של מינדפולנזס והכנה ללידה כחלק מארגז הכלים שלהן.

השנה ההתפתחות המקצועית שלי עלתה עוד מדרגה ויחד איתה הקורס , החל מהשנה הצטרפתי לצוות המקצועי של מרפאת חווה בבית חולים תל השומר- מרפאה פסיכאטרית שמטפלת בנשים במעגל ההריון והלידה, הוזמנתי להצטרף לצוות המרפאה בשיעורי יוגה לנשים המטופלות במחלקה ותלמידות הקורסים שלי יזכו גם הן להיות חלק ממעגל של נשות מקצוע שלומדות על מצבה הבריאותי והנפשי של האישה ואיזון הגוף כחלק מתהליך ההחלמה.

גוף האישה בהריון זקוק לתמיכה פיזית ורגשית מדוייקת .לכל אישה דיוק משלה והמורות בקורס לומדות לפתח את הראייה המקצועיות שלהן כשהן מלמדות אישה במעל ההריון והלידה.

המורות מקבלות שפע כלים ורעיונות כדי לפתח את המקצועיות שלהן כמורות ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה. אני לא מתפשרת על איכות ההוראה של בוגרות הקורס שנשארות איתי לעוד 15 שיעורי אסיסטינג בהן אנו לומדות יחד איך לגעת , איך לפתור בעיות שעולות בשטח. כשמסתיים הקורס אנחנו ממשיכות לשמור על קשר אני תמיד שם בשבילן כעוגן מקצועי בכל שאלה וצורך.

ישבתי הבוקר לכתוב את הפוסט הזה לכל מי שמתלבטת מקווה שהצלחתי להעביר לכן (וגם לגברים המעוניינים להצטרף) במקצת על התפיסה שלי ועל החזון שלי בעבודה עם נשים,אם הנושא קורץ לכם אשמח לשוחח ואשמח שתצטרפו אלי לקורס ואפשר גם להגיע לטעימה להשתלמות הבאה (7/9) באלהיוגה שתעסוק בשיקום הגוף לאחר הלידה.

אום נמסטה רויטל 050-2162166


טואול הקמת אתרי אינטרנט