שמחים לעדכן אתכם שאחרי החגים מתחילים ויניאסה בנוסף למערכת הקבועה.

המורים בסטודיו נבחרו בקפידה והם מורים מקצועיים בעלי נסיון של מספר שנים בהוראת היוגה והסמכה המוכרת על ידי ארגון מורי היוגה ועמותת אינגאר יוגה. 

מורי הסטודיו עובדים כצוות ומקיימים קשר רציף ביניהם כך שהשיעורים השונים בסטודיו נבנים יחדיו, התלמידים בסטודיו יכולים לתרגל אצל מספר מורים ולשמור על רצף ועיקביות בתרגול שלהם. 

בעמוד זה בחר כל אחד מהמורים לספר על גישתו ודרכו האישית ביוגה. 

רויטל דהן שבח 

שבח- מייסדת הסטודיו:


בדגשים יציבים ומדויקים משיטת איינגאר בשילוב עבודה ממוקדת של מודעות, נשימה ותנועה מאפשרת רויטל בשיעוריה לכל תלמיד ותלמידה להכיר את גופם ואת נפשם.ההתמחות של רויטל היא בעבודה עם נשים במעגלי החיים. הוראתה מתאפיינת בפתיחות מחשבתית המשלבת אליימנט פיזי ורגשי. בנוסף להוראת היוגה רויטל מוסמכת להוראת מינדפולנס MBSR  והמינדפולנס, מתורגל באופן שוטף  בשיעורים שלה.

 

מייסדת הסטודיו ליוגה בסביון, מורה בכירה בארגון מורי היוגה בעבר לימדה גם באלהיוגה בנמל תא ובדיאדה. מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת אינטרודקטרי 1 אצל גבי דורון וכיום תלמידתה של רחל צ'יני.  בנוסף להסמכתה להוראת איינגאר יוגה הוסמכה רויטל גם להוראת ויניאסה יוגה , יוגה תרפיה ויוגה לנשים בהריון אצל מירה ארצי פדן מייסדת היוגה הנשית.

 

רויטל מובילה בסטודיו השתלמויות למורים ואת קורס המורות להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה ובמקביל לשיעורי היוגה הרגילים היא מובילה בסטודיו את תחום ההריון והלידה.

 

 " הגעתי אל היוגה בעקבות כאבי גב כרוניים שהתלוו אל לימודי האקדמיים. סיימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה תואר שני בניהול, אבל השינוי והצמיחה המדהימים שהתרחשו בחיי קרו בזכות היוגה. ולכן גם החלטתי לוותר על קריירה בעולם הפרסום ובחרתי להקדיש את עצמי ליוגה. תרגול היוגה גרם לי להבין עד כמה עמוק הקשר שלנו עם הגוף ועד כמה עמוקה היכולת שלנו להקשיב לגוף ולתקשר איתו ועם הנפש באמצעות היוגה".

 

בנוסף לשיעורי היוגה המתאימים לכל אחד ואחת רויטל מלמדת גם יוגה לנשים בהריון, מלווה נשים בלידה ובשיקום הגוף לאחר הלידה ומכינה נשים וזוגות לקראת הלידה - בדגש של לידה פעילה! 

בתחום ההריון והלידה בנוסף להוראת היוגה רויטל בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בבית החולים לניאדו וקורס ההוליסטיות היחודי של גילה רונאל וכעת בהסמכה בלימודי BOT לליווי תהליכי הריון ולידה.

בשנים האחרונות מעמיקה בלימודי מינדפולנס והיא מוסמכת  להוראת מינדפולנס MBSR מטעם מכון מודע של המרכז הבינתחומי משלבת את הגישה הזו הן בשיעורי איינגאר יוגה והן בשיעורי ההריון.

 

אמא של איתמר ואלה, זוגתו של עופר ותלמידה נצחית ליוגה, 

מודה לכל המורים מהם למדתי, 


ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה! 


יהודית צימרמן: 

מוסמכת לאיינגאר יוגה (Junior 1), אמא של נעמי וזוגתו של דרור.

מלמדת יוגה כבר מעל לעשור במרכזי היוגה המובילים לאיינגאר יוגה לצידה של המורה הבכירה ציפי וינר ובמרכז איינגאר יוגה נווה צדק אצל גבי דורון. יהודית למדה במרכז האם בפונה- הודו, אצל גיטה ופראשאנט איינגאר, וכן אצל אושה דוי ברישיקש.

במהלך השנים השתלמה בסדנאות של מורים בינלאומיים רבים שהגיעו לארץ- לואיס שטיינברג, פהאק בירייה, סטפני קווארק, בירג'ו ועוד.

כמו כן ליהודית תואר ראשון בתולדות אמנות וגיאוגרפיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.


"היוגה היא המתנה הגדולה ביותר שקיבלתי בחיי"

 


ליאור היקרי: 

18 שנה מתרגל בעולם היוגה מתוכם 14 שנים איינגאר ושש שנים מורה וכעוזר טיפולי היוגה היא מסע אקטיבי מדוייק וארוך אל השקט פנימה...כאחד עם בעיית קשב וריכוז והיפר מוגדר .

שטח המיזרון והתירגול האיינגאריסטי מהווה לי פינת יציבות ושקט כל יום. ההוראה מביאה אותילשעה שעתיים ריכוז.

אהבת היוגה נמצאת בכל פינה בחיי כמתרגל כמורה וכאסיסטנט בשיעורים טיפוליים.כל יום שפורש את המיזרון הוא תחילתו של  מסע עמוק פנימה ותמיד מתגלה שם משהו חדשאורן ניסים 

מורה מוסמך לאיינגר יוגה (introductory 2).
בשנת 2008 סיים  לימודי עיסוי בטכניקת עיסוי רקמות עמוק והחל לעבוד בטיפול ברשתות ספאים

נבחרים ובטיפול בספורטאים מקצועיים ברשת מדיקס בבניין האולימפי שבהדר יוסף. 


אולם לאחר מספר שנים בודדות של עבודה בתחום העיסוי חש משיכה הולכת וגוברת לעולם היוגה ובשנת 2010 החל בלימודי הוראת איינגר יוגה בהנחייתה של גבי דורון, במרכז לאיינגר יוגה נווה צדק, נגה.


כפי שנמשך לעולם העיסוי הרפואי בשל הפוטנציאל הטיפולי שלו, כך נמשך לשיטת איינגר יוגה בשל הגישה הטיפולית שלה ומשמש כאסיסטנט ליוגה טיפולית בהנחייתה של גבי דורון מזה 4 שנים
אירית אתגר: 

" אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על הטוב ועל הפחות טוב מהרגע הראשון התאהבתי, ומאז, הקסם הזה נמצא בחיי.עבורי, היוגה התחילה בלגלות את הגוף שלי באופן שלא הכרתי קודם לכן.

למדתי אצל מורים רבים ונפלאים בארץ ובעולם. התחנכתי עפ"י שיטת איינגר, עברתי קורסים וסדנאות

אצל מורים שהשפיעו עליי כמו שרת,סנדרה סבטיני , פאהק בירייה,טי אס ליטל ועוד.


מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת איטרודקטרי 1 של עמותת איינגאר יוגה ,הכשרתי כמורה התחילה בשיטת הויניאסה יוגה בסטודיו פראנה יוגה לאחר מכן הוכשרתי להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה אצל מירה ארצי פדן וכיום אני לומדת אצל גבי דורון בהסמכה להוראת איינגאר יוגה.


בשיעורים שאני מעבירה, אני מתרכזת בנשימה ככלי להתפתחות וצמיחה תוך דגש על יישורת הגוף, ותנועה מתוך הנשימה.אני מודה כל יום על המתנה הנפלאה שהגיעה אליי והפכה להיות דרך חיים של חקירה אינסופית ,הקשבה לגוף ולנפש וחיבור אמיתי אל העוצמה שבחיים על הטוב ועל הפחות טוב."   


 טואול הקמת אתרי אינטרנט