קורס מתקדם למורים ומורות ליוגה  -קורס להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה: 

קורס מעשי המשלב פרקטיקה מעשית עם נשים בהריון בשילוב כלים מעולם האוסטיאופתיה הפיזיותרפיה וההכנה ללידה.
בשילוב הכנה ללידה וריקוד הלידה עם גילה רונאל.

פתיחת הקורס אוקטובר 2019 אלהיוגה תל אביב

 בהנחיית רויטל דהן שבח מרצות אורחות: גילה רונאל, רעות עמיאל.

 ההשתלמות מיועדת למורים מוסמכים ליוגה ולאנשי מקצוע להם הסמכה מוקדמת להוראת יוגה או פעילות פיזית. 
18/5 תתקיים השתלמות יומית למורים ליוגה בת 5 שעות באלהיוגה תל אביב לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר 

03-5448881 שונטל או 050-2162166 רויטל דהן שבח.

המלצות של בוגרות הקורס: 

Gitit Surrig Danor 

יוגיניות יקרות,
מעוניינת להמליץ על קורס מורות ליוגה לנשים בהריון של רויטל דהן. גישה חדשה וממוקדת של מורה איינגריסטית עם זרימה ויניאסית וידע דולאי. דיוק, חדות וטונה אהבה.
אני כל כך שמחה להיות תלמידה של רויטל, אפילו שאני דולה ומורה ליוגה ועובדת כבר שנים עם נשים בהריון ונכון שגם הוסמכתי בעבר ללמד נשים בהריון ועברתי קורס מורות ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה. עם כל הידע ועם כל העבודה הטובה עם נשים ודווקא מתוך כל אלו אני יכולה לאמר בביטחה שזה קורס מעולה. 
Revital Dahan אני נהנית מכל רגע איתך ולומדת המון🥰___________________________ • Yaar Borohov מצטרפת להמלצה ולדברים של גיתית, רויטל מלאת ידע ואהבה לתחום שלה, הקורס סופר מקצועי ומרתק, הסטודיו מקסים. ומוסיפה את אחד הדברים הכי משמעותיים מבחינתי בקורס- רויטל מביאה את התאוריה למעשים, הכלים שמקבלים מגוונים וניתנים ליישום פשוט וקולע, ולדעתי זה בכלל לא ברור מאליו בתחום שלנו.

Dalit Kenaani Danon מצטרפת לכל מילה והרגשה, תודה Revital Dahanעל קורס קולע, ממלא וחוויתי.
גדלתי וצמחתי :) בזכותך ובזכות מעגל הנשים המופלאות שלנו שיעוריי לנשים בהריון זורמים עם המון ביטחון ואהבה.🙏😘הסטודיו ליוגה בסביון מזמין אתכם מורים ומורות  ליוגה, לפילאטיס ופיזיותרפיסטים/יות, לקורס מעמיק בנושא יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה
.  הקורס נבנה כך שתוכלו לפתוח קבוצות לנשים בהריון ולשלב נשים בהריון ולאחר לידה בשיעורים בצורה מקצועית אחראית ובריאה לאפשר למתרגלות תירגול פיזי מיטיב, תרגול שיכין אותן לקראת הלידה ויעזור להן בריפוי הגוף ושמירה על בריאותן. 

ההשתלמות תקנה כלים מעשיים מעולמות היוגה, האוסטיאופטיה, הפיזיוטרפיה וההכנה ללידה.
יתרונה של ההשתלמות היא הפתרונות והתירגולים המעשיים אותם היא מספקת למורות ולמורים.
חומר הלימוד של ההשתלמות יספק למורים סיקוונסים לעבודה עם נשים בהריון ולאחר לידה
נלמד את העקרונות לביסוס יציבה נכונה אצל נשים בהריון ולאחר לידה ונבין כיצד עליהן לתרגל וממה עליהן להמנע.
נלמד כיצד לשמור את מבנה האגן של המתרגלות יציב ו"בריא" כך שיגיעו חזקות ובריאות ללידה ויתאוששו במהרה.

היתרון הנוסף של הקורס הוא השילוב של עקרונות הלידה הפעילה לצד עקרונות היציבה הנכונה, ההבנה כיום בעולם המילדות היא שחלק מתהליך ההכנה ללידה הוא עבודה פיזולוגית המשפיעה על מנח העובר ברחם ומכאן על תהליך הלדה.
לרויטל נסיון רב ותלמידותיה מגיעות ללידה כאשר אחוזי ההצלחה בלידות פיזיולוגיות הרבה יותר גבוהים מהמצב בשטח.התירגול ברוח האיינגאר, הדגשים מעולם ההכנה ללידה והגישה הפסיכולוגית בהוטראת יוגה להריון מביאים תוצאות בשטח.
בנוסף לשיעורים רגילים הקורס יתן כלים מעשיים למורות להתמודדות עם תופעות נפוצות בהריון:  נלמד איך לטפל בנשים הסובלות בהריון ולאחר לידה מסימפיזיוליזיס, בקע, הפרדות, דליפת שתן, ורידים, טחורים ועוד ,ונסייע לתלמידות להחלים ולהתחזק ע"י תרגול יוגה.

במסגרת ההשתלמות נלמד על רפואה מיגדרית ונקבל גושפנקה רפואית ופיזיותרפיסטית לתמיכה המדהימה שהיוגה נותנת לגוף האישה.

בנוסף לאלמנטים הפיזים נעמיק באלמנטים ריגשיים אצל נשים בהריון ולאחר לידה נעמיק בפאן הפסיכולוגי והריגשי.

כמורות ליוגה נקבל כלי נוסף להכנה ללידה. נלמד את טכניקת ריקוד הלידה כתמיכה מעשית שתשמש את התלמידות גם בחדר הלידה.

במסגרת הקורס נקבל כלים ממשים להכנה ללידה כך שתרגול היוגה ישמש את המתרגלת כפרקטיקה מעשית המלמדת אותה כיצד ללדת באופן פיזיולוגי ובריא לגופה.

ההשתלמות כוללת מפגשים שבועיים בסטודיו וסמינר אינטנסיבי שיתקיים ביום שבת. 

 
ההשתלמות תועבר על ידי רויטל דהן שבח, מורה ליוגה לנשים בהריון , מדריכת הכנה ללידה ומלווה תהליכי הריון ולידה. רויטל מלמדת יוגה להריון כבר מעל לעשור וכל מי שלומדת איתה גם מספרת על השיעורים הכל כך מיוחדים ומועילים בהריון,  לרויטל שלושה שיעורי הריון בשבוע, השיעורים מלאים במגוון נשים בשלבים שונים בהריון וכל אחת מוצאת את מקומה ומצליחה להתחבר לשיעורים ולהגיע בריאה ועם המון כלים ללידה.(כנסו לקרוא המלצות מתלמידות על השיעורים של רויטל) 

גיעו להרצות נשות מקצוע בולטות מתחום ההריון והלידה:גילה רונאל תגיע ללמד אותנו את טכניקת ריקוד הלידה ועל הצד הרפואי השיקומי תהייה אחראית הפיזיוטריסטית רעות עמיאל שתלווה אותנו לכל משך ההשתלמות. 

גילה רונאל- ריקוד הלידה. ממבשרות תנועת הלידה הטבעית בארץ ומתוות דרך בהתייחסות לרפואת הנשים בכלל והלידה בפרט בראיה הוליסטית.האמא של הדולות ומכשירה דולות להפיץ את הידע הנשי.
כדי לקרוא עוד על גילה הכנסי לקרוא עוד על גילה: 

רעות עמיאל, אמא לשלושה, מתרגלת יוגה אדוקה במקביל לעבודתה השיקומית בפיזיוטרפיה.מבינה היטב נשים ואת המבנה הפיזיולוגי שלהן, מתמחה בשיקום רצפת אגן ושיקום בטן אחרי לידות קיסריות, בקעים הפרדויות וכל נזק שעלול לגרם לגוף האישה. עובדת בקופת חולים כללית מנחת שיעורי פעילות גופנית לנשים בהריון ואחרי לידה במסגרת עבודתה בקופ"ח ובקליניקה הפרטית שלה בהרצליה.

 
רויטל דהן שבח גילה רונאל רעות עמיאל
 


מתעניינ/ת בהשתלמות ובהשתלמויות נוספות בנושא הריון לידה ויוגה לנשים אנא השאירי/ השאר פרטים ונחזור אלייך.התכנים הנילמדים:

 • עקרונות לתרגול בריא והנחייה נכונה בתרגול פיזי של נשים בהריון.
 • יציבה נכונה ובריאה לגוף האישה בהריון ולאחר לידה.
 • עשי ואל תעשי בתרגול לנשים בהריון  .
 • האפשרויות לשילוב תלמידות בהריון בקבוצה שאינה של נשים בהריון- שאלון איבחון
 • בניית רצפי תרגול לתקופת ההריון.
 • התאמת התנוחות בתרגול היוגה לנשים בהריון
 • האוסטאופטיה והפיזיותרפיה האורוגניקולוגית בעיות נפוצות בהריון ולאחר הלידה. 

 • בעיות נפוצות בהריון: כיצד היוגה יכולה לסייע להתמודדות עם קשיים תפקודיות של האשה ההרה כמו סימפיזיוליזיס, טחורים, כאבים בזנב בקעים,קוקסידיניה, דיאסטזיס, בקעים למינהם ועוד.
 • שימוש באביזרים כגורם תומך בתקופת ההריון.
 • תרגול בריא עם רצפת האגן בתקופת ההריון ולאחר לידה.
 • עקרונות לתירגול בתקופה שלאחר הלידות- שיקום בריא לגוף האישה
 • עקרונות הלידה הפיזיולוגית ותרגול יוגה בלידה 
  • סדנת ריקוד הלידה- כלי מדהים להוראה ולהכנה ללידה.


מתכונת הקורס:  

בקרוב נעדכן יום ושעות

נוכחות בשיעורי יוגה להריון עשרה שיעורי כאסיסטינט/ית  - סה"כ 15 שעות סטאג'.

מה חשוב עוד שתדעו:  

* הקבלה להשתלמות מותנת בראיון קבלה אישי , יתקבלו רק מורים להם ניסיון בהוראה. 

** קבלת תעודת ההשתתפות בקורס מחייבת עבודת גמר ,צפייה בשיעורי יוגה לנשים בהריון ואסיסטינג בשיעורים של רויטל לנשים בהריון המתקיימים בסביון או באלהיוגה. 


המשתתפים לא יקבלו תעודה עד שלא יושלמו כל מטלות הקורס.

*** בשונה מקורסים נוספים למורים ליוגה בהשתלמות שלנו יש גם תלמידות בהריון שיהיו למעשה "דוגמניות" ונחווה יחד איתן את התרגול

לשאלות מקצועיות לפרטים והרשמה: רויטל 050-2162166 
ושונטל 03-5444881
רקע מקצועי רויטל דהן שבח 

רויטל דהן שבח, היא מורה מוסמכת ומוערכת להוראת יוגה ,בוגרת קורס המורים של מירה ארצי פדן להוראת יוגה לנשים בהריון, בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בלניאדו, בוגרת קבוצת ההוליסטיות של גילה רונאל, למדה יוגה ברחבי העולם וקורסים למיילדות ודולות המלמדות נשים ללדת עם גופן.

רויטל מלמדת יוגה לנשים בהריון בגישה יחודית גישה שפיתחה עם השנים בשילוב הידע הרב אותו רכשה באיינגאר יוגה, הכנה ללידה, יוגה לנשים ושיקום נשים בהריון ולאחר לידה.

בנוסף להוראת היוגה לנשים בהריון רויטל מלמדת נשים ואנשים איינגאר יוגה(אינדרודקטורי1) באלהיוגה ובסטודיו ליוגה בסביון.

בהוראת היוגה להריון משלבת רויטל בין הידע האינגריסטי המדוייק לגבי היציבה הנכונה והבריאה לגוף ובין הידע הנשי הקדום של עולם ההריון והלידה- חשיבה הכרתית, מודעות לנשימה, תנועה ועקרונות הלידה הפיזיולוגית ריקוד הלידה וההכנה ללידה.

רויטל היא מדריכת הכנה מוסמכת מטעם בית החולים לניאדו ובוגרת קורס "ההוליסטיות " של גילה רונאל מעמיקה עוד ועוד בתחום ההריון וההכנה ללידה בקורסים וסדנאות בינלאומיות מקצועיות למיילדות ודולות היא משלבת בין הידע הזה ליוגה ומיצרת תירגול מאוזן ובריא עבור עשרות התלמידות הלומדות איתה יוגה להריון מידי שבוע.

טכניקת ההוראה של רויטל ביוגה להריון משלבת בין יציבה בריאה ונכונה ובין תרגול של חיזוק והרפייה של רצפת האגן כהכנה ללידה. גישתה מוכיחה את עצמה ותלמידות רבות מצליחות בעזרת היוגה לרפא כאבי גב, סימפיזיוליזיס לסייע לתינוקות להתהפך לחיות באיזון עם סכרת הריון ועוד "ניסים" שקורים בעקבות השיעורים.

והתלמידות מעידות על תרגול היוגה כגורם המשמעותי ביותר שליווה ותמך בהן בהריון ובלידה. שיעור היוגה בנוסף ליתרונותיו הפיזיים הופך להיות מרחב לצמיחה והתפתחות אישית וגם תרגול כהכנה ללידה .

מורים ליוגה ומדריכים לפעילות פיזית הפוגשים נשים בהריון בעבודתם מוזמנים לבוא וללמוד את שיטת ההוראה היחודית לרויטל

טואול הקמת אתרי אינטרנט