2/7 סדנת יוגה תרפיה לנשים עם רויטל בחסות ארגון מורי היוגה// קורס שנתי להעמקת התרגול עם יהודית צימרמן- מתקדמים ביוגה/// שיעורים חדש ויניאסה יוגה תרפיה לנשים וקונדליני יוגה.

רויטל דהן 

מייסדת הסטודיו - איינגאר יוגה, מיינדפולנס, יוגה לנשים בהריון .

בדגשים יציבים ומדויקים משיטת איינגאר בשילוב עבודה ממוקדת של מודעות, נשימה ותנועה מאפשרת רויטל בשיעוריה לכל תלמיד ותלמידה להכיר את גופם ואת נפשם.ההתמחות של רויטל היא בעבודה עם נשים במעגלי החיים. הוראתה מתאפיינת בפתיחות מחשבתית המשלבת אליימנט פיזי ורגשי. בנוסף להוראת היוגה רויטל מוסמכת להוראת מינדפולנס MBSR  והמינדפולנס, מתורגל באופן שוטף  בשיעורים שלה.

 

מייסדת הסטודיו ליוגה בסביון, מורה בכירה בארגון מורי היוגה בעבר לימדה גם באלהיוגה בנמל תא ובדיאדה. מוסמכת להוראת איינגאר יוגה בדרגת אינטרודקטרי 1 אצל גבי דורון וכיום תלמידתה של רחל צ'יני.  בנוסף להסמכתה להוראת איינגאר יוגה הוסמכה רויטל גם להוראת ויניאסה יוגה , יוגה תרפיה ויוגה לנשים בהריון אצל מירה ארצי פדן מייסדת היוגה הנשית והיא מוסמכת לליווי רגשי של תהליכי הריון ולידה BOT.

 

רויטל מובילה בסטודיו השתלמויות למורים ואת קורס המורות להוראת יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה ובמקביל לשיעורי היוגה הרגילים  מובילה בסטודיו את תחום ההריון והלידה.

 

 " הגעתי אל היוגה בעקבות כאבי גב כרוניים שהתלוו אל לימודי האקדמיים. סיימתי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה תואר שני בניהול, אבל השינוי והצמיחה המדהימים שהתרחשו בחיי קרו בזכות היוגה. ולכן גם החלטתי לוותר על קריירה בעולם הפרסום ובחרתי להקדיש את עצמי ליוגה. תרגול היוגה גרם לי להבין עד כמה עמוק הקשר שלנו עם הגוף ועד כמה עמוקה היכולת שלנו להקשיב לגוף ולתקשר איתו ועם הנפש באמצעות היוגה".

 

בנוסף לשיעורי היוגה המתאימים לכל אחד ואחת רויטל מלמדת גם יוגה לנשים בהריון, מלווה נשים בלידה ובשיקום הגוף לאחר הלידה ומכינה נשים וזוגות לקראת הלידה - בדגש של לידה פעילה! 

בתחום ההריון והלידה בנוסף להוראת היוגה רויטל בוגרת קורס מדריכות הכנה ללידה בבית החולים לניאדו וקורס ההוליסטיות היחודי של גילה רונאל וכעת בהסמכה בלימודי BOT לליווי תהליכי הריון ולידה.

בשנים האחרונות מעמיקה בלימודי מינדפולנס והיא מוסמכת  להוראת מינדפולנס MBSR מטעם מכון מודע של המרכז הבינתחומי משלבת את הגישה הזו הן בשיעורי איינגאר יוגה והן בשיעורי ההריון.

 

אמא של איתמר ואלה, זוגתו של עופר ותלמידה נצחית ליוגה, 

מודה לכל המורים מהם למדתי, 


ומודה על הזכות שנפלה בחלקי ללמוד וללמד יוגה! 
logo בניית אתרים