שמחים לעדכן אתכם שאחרי החגים מתחילים ויניאסה בנוסף למערכת הקבועה.

 
תרגול יוגה לנשים:בדגש חיזוק רצפת אגן, בהרשמה מראש בלבד: 050-2162166 רויטל 
התרגול מיועד לנשים... (כן כן ...גברים לא יוכלו להשתתף בו) ,  מתאים לנשים שזקוקות לשיקות הגוף לפני כניסה לשיגרת תרגול יוגה קבועה. 
לכל אישה בכל שלב בחייה ובכל מעגלי החיים.חשיבותו של תרגול מסוג זה היא ההקשבה לצרכיה המיוחדים של האישה והתאמת התרגול לצרכים ולשינויים העוברים על הגוף הנשי . 
 
תרגול זה מעניק פרשנות נשית לא רק לתנוחות היוגה השונות , אלא גם ובעיקר לתובנות העמוקות שהיוגה יכולה להציע לנשים במעגלי חייהן המשתנים. אופי תרגול היוגה מותאם למחזוריות חיי האישה ולשינויים המתחוללים בגופה בתקופות חחיה השונות : מחזור חודשי, הריון , לידה ואחרי לידה גיל המעבר ועוד.
 
הצורך שלנו כנשים הוא להיות מודעות לשינויים העוברים על גופנו, שינויים הורמונליים ופיזים. כנשים חשוב שנכיר לעומק את האגן שלנו ונחזק אותו ואת מערכת השרירים המייצבים שבו- את שרירי רצפת האגן. 

תרגול היוגה, מחדד את הרגישות למצבים ולצרכים המשתנים של הגוף והתודעה, ועם זאת, מייצר איזון ויציבות המתקיימים בתוך ומעבר לשינויים אלו.אנו לומדות להכיר ולהיות קשובות יותר לגופנו, להרגיש בו טוב יותר, לפעול מתוך נקודות החוזק שלו, ולהתמודד ולהתגבר על נקודות החולשה.
 
 
טואול הקמת אתרי אינטרנט