שמחים לעדכן אתכם שאחרי החגים מתחילים ויניאסה בנוסף למערכת הקבועה.

השתלמות מקצועית גילה רונאל ריקוד הלידה

ריקוד הלידה – הכנה מדיטטיבית-תנועתית לקראת ללידה
השתלמות מקצועית ללימוד נשות מקצוע מעולם היוגה ההריון והלידה בהנחיית גילה רונאל. 


ריקוד הלידה – הכנה מדיטטיבית-תנועתית לקראת לידה, היא שיטה מעשית ופשוטה המבוססת על כלים מוכרים להתמודדות בזמן הצירים ועל גישה מדיטטיבית ייחודית המבקשת להוביל את האישה למצב הכרתי נוכח בחוויית הלידה ויחד עם זאת מרוחק, במידת מה, מתחושת הכאב.
בסדנה בת ארבע שעות, נלמד את עקרונות השיטה והדרך שבה ניתן להעביר אותה לנשים לפני לידה וללוות נשים במהלכה.
לריקוד הלידה שתי פאזות – תנועתית ובמנוחה. הוא מתאים לנשים בלידה טבעית ופעילה כמו גם לאלו בוחרות ללדת בסיוע משככי כאבים ויחד עם זאת מעוניינות להיות במלואן בחוויה.
בסדנה נלמד את כל השלבים, נתמקד בכל אחד מהם ונחבר אותם לסך העולה על סכום חלקיו.
מהנושאים שיועברו בסדנה:
הצרכים הבסיסיים של האישה בלידה, השפעות שונות על הפרשת ההורמונים, אימון חזרתי כדרך להפרשת הורמונים תקינה, פיתוח אינטואיציה בלידה, פרדוקס האנדורפין, מערכת העצבים האוטונומית, המפרקים כצומת סיכוי-סיכון וכמובן.... ריקוד הלידה עצמו.

כל משתתפת תקבל חומר אותו היא תוכל לחלק לנשים אתה היא תעבוד (בכפוף לאזכור מקור השיטה) והקלטה של ההדגמה שתערך ביום הסדנה.

גילה רונאל – מנשות המקצוע המובילות בארץ בתחום ההיריון והלידה מזה כעשרים וחמש שנה. פעילה חברתית ומומחית ברפואה משלימה סב לידתית. מנהלת מכללת דיאדה להכשרת נשות מקצוע בתחום ההיריון, הלידה וההורות הראשונית. מכשירה דולות מלוות בלידה, דולות לאחר לידה ומדריכות הכנה ללידה מזה כעשרים שנה. לקחה חלק בהכשרות הראשונות למיילדות בתחום הלידה הטבעית, ממקימות מרכז הלידה לניאדו-דיאדה. ממחברות הספר "טבעי ללדת", הוצאת כתר ו"השמים של סבא" בהוצאת דיאדה. נשואה ואמא לשניים. חיה ביפו.השתלמות מיועדת למורות מוסמכות ליוגה ולנשות מקצוע בתחום ההריון והלידה
הנחה לנרשמות בהרשמה מוקדמת עד 10/3 350 ש"ח במקום 400 ש"ח 
לפרטים נוספים: 050-2162166 רויטל או 050-5383649 אורנהטואול הקמת אתרי אינטרנט