שמחים לעדכן אתכם שאחרי החגים מתחילים ויניאסה בנוסף למערכת הקבועה.

איינגאר יוגה בסביון, קריית אונו,יהוד,גני תקווההמטרה של השיעור השיקומי, להנגיש גם את תנוחות היוגה המאתגרות ביותר אל המתרגל המאותגר ביותר ועל ידי כך את התועלת הבריאותית והנפשית בהן. בשיעור נתרגל תנוחות, ווריאציות ורצפים שנוצרו על מנת שכל תלמיד בכל רמת תירגול, בכל מצב פיזי ובכל שלב של החיים יוכל למצוא את עצמו בו במקום שהוא נמצא.
רבים מפרשים בטעות את המילה שיקומי, כתירגול קל, שאינו טומן בחובו אתגר ומאמץ, אך תהליכי שיקום הם בהכרח מאתגרים ומצריכים אורך רוח. על כן נלמד עבודה נכונה בתוך התנוחה וכיצד להימנע מכאב ומפציעות, אבל לא נוותר על המאמץ, האתגר, הסיבולת, הגדלת טווחי התנועה במפרקים ואת השאיפה לגעת גם בתנוחות המופתיות ביותר בדרך שלנו.

אפשר לחשוב על אסאנות כאובייקטים מופתיים, מנחי גוף-נפש בלתי ניתנים להשגה. כמעט כמו אידיאות אפלטוניות, שרק מתי מעט יחוו בחייהם. שיטת איינגר מלמדת אותנו לעומת זאת שבמצבים שלא ניתן להביא את המתרגל אל התנוחה, אפשר להביא את התנוחה אל המתרגל. 
השיעור מועבר עי אורן ניסים, בימי חמישי 18:30, בשנת 2008 סיים  לימודי עיסוי בטכניקת עיסוי רקמות עמוק והחל לעבוד בטיפול ברשתות ספאים נבחרים ובטיפול בספורטאים מקצועיים ברשת מדיקס בבניין האולימפי שבהדר יוסף. אולם לאחר מספר שנים בודדות של עבודה בתחום העיסוי חש משיכה הולכת וגוברת לעולם היוגה ובשנת 2010 החל בלימודי הוראת איינגר יוגה בהנחייתה של גבי דורון, במרכז לאיינגר יוגה נווה צדק, נגה.
כפי שנמשך לעולם העיסוי הרפואי בשל הפוטנציאל הטיפולי שלו, כך נמשך לשיטת איינגר יוגה בשל הגישה הטיפולית שלה ומשמש כאסיסטנט ליוגה טיפולית בהנחייתה של גבי דורון מזה 4 שנים
טואול הקמת אתרי אינטרנט