סדנת בטן רצפת אגן- מפגש משותף אימהות תינוקות 
המפגש הקרוב יתקיים ב- 2/10/19 יום רביעי 

      חיזוק בטן ורצפת אגן לאחר לידה. סדנאות חופשת לידה       שיקום בטן ורצפת אגן לנשים אחרי לידה

 
 

 


 


סדנת חד פעמית של שעתיים המיועדת לנשים לאחר לידה. המפגשים כוללים תרגול יוגה, עבודה ממוקדת על חיזוק רצפת האגן ושיקום רלוונטי לתקופה שלאחר הלידה. במהלך המפגש תקבלי תוכנית לתרגול אותה תוכלי ליישם בבית בזמנך הפנוי, ניתן לקבוע גם סדנא פרטית אצלך בבית.


 


סדנא זו נבנתה מתוך הצורך של נשים רבות ל"חזור לכושר" לאחר לידה וההבנה לאורך השנים בעבודה עם נשים לאחר לידה שלפני שאנחנו חוזרות לכושר אנחנו חייבות ל"סגור" נכון את הבטן ואת שרירי קרקעית האגן.  גם בעולם הפיזיותרפיה והספורט מבינים כיום שחשוב קודם כל לחזק את רצפת האגן בצורה הבריאה והמיטיבה לגוף האישה, הקפדה על שיקום נכון לאחר לידה תמנע נזקים כגון הפרדות ביטנית וצניחת איברים.

המפגש בנוי כך שנוכל לתרגל בהתאם לצרכים המשתנים של האם והתינוק, כשהתינוק נמצא יחד איתנו. נלמד כיצד לחזור ולחזק את שרירי הבטן ואת שרירי קרקעית האגן, נלמד איך להפחית עומס מהגב התחתון והכתפיים שכואבים אחרי לידה, נלמד לתרגל נשימות שמרגיעות אותנו ואת התינוק ונלמד איך לשלב את כל זה בחיי היום יום שלנו כאימהות תוך כדי תנועה.

האמא תתרגל יוגה ותתחזק יחד עם תינוקה כאשר היא מרכז התרגול והתינוק/ת מלווה אותה . בשיעור זה מקבלת האם כלים מתוך עולם היוגה לפנות מרחב של שקט והקשבה פנימה למען עצמה בתוך האימהות . התרגול נעשה בשיתוף ובשילוב התינוק והתרגילים למעשה מיועדים לשניהם . במקביל לחיזוקה של האם נשלב תרגילים המיועדים לקטנטנים ,מחזקים, מגמישים ומרגיעים גם אותם. התרגילים לקוחים מן היוגה המסורתית ומשיטת הבייבי יוגה.

 

 

ניתן להגיע לסדנא  6 שבועות אחרי לידה רגילה או קיסרית, בהפסקת הדימום ,בכל מקרה עם אישור רפואי ובתאום מראש 050-2162166. 


 

נשים אחרי לידה המעוניינות לחזור לתרגול 6 שבועות אחרי הלידה , ניתן גם להגיע לשיעורי היוגה הנשית לשיעורי יוגה לנשים ולשיעורי היוגה למתחילים.
http://studioyoga.co.il/PAGE7.asp

http://studioyoga.co.il/DEFAULT.asp

טואול הקמת אתרי אינטרנט